İşler Güçler tüm bölümler full sarsürsüz tek part indir izle seyret | Divxciniz.Com
Sitemizde şuan toplam 789 film bulunmaktadır.

İşler Güçler Tüm Bölümler Sansürsüz full indir

0
İşler Güçler Tüm Bölümler Sansürsüz full indir

Ahmet, oyunculuk serüvenine baş rolle başlamış ama kariyeri boyunca bir daha hiç baş rol oynayamamış, eski günlerinin özleminde bir oyuncudur.

Murat, geç girdiği sektörde bütün yeteneğine ve çalışkanlığına rağmen bir türlü hak ettiği saygıyı göremediğini düşünmektedir.

Sadi’yse gümrük memurluğunu bırakıp oyuncu olmaya gelmiş ve bir daha memuriyete dönmemek için gözünü karartmış, her şeyi yapabilecek birisidir.

3 kafadar arkadaş çareyi filmi finanse edecek parayı biriktirip, kendi filmlerinin yapımcısı olmakta bulurlar. Sırf para kazanmak için “Meslek Hikayeleri” isimli belgeselin sunuculuğunu kabul ederler. Ama işler hiç de planladıkları gibi gitmez.

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
İşler Güçler Tüm Bölümler Sansürsüz full indir

Ahmet, oyunculuk serüvenine baş rolle başlamış ama kariyeri boyunca bir daha hiç baş rol oynayamamış, eski günlerinin özleminde bir oyuncudur. Murat, geç girdiği sektörde bütün yeteneğine ve çalışkanlığına rağmen bir türlü hak ettiği saygıyı göremediğini düşünmektedir. Sadi’yse gümrük memurluğunu bırakıp oyuncu olmaya gelmiş ve bir daha memuriyete dönmemek için gözünü karartmış, her şeyi yapabilecek birisidir. […]

Tür: Diziler

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?